Jäätme­käitlus

SPÄNEX:

SPÄNEX on juba üle 60 aasta tootnud ja müünud erinevatele kaubandus- ja tööstusettevõtetele mõeldud aspiratsioonisüsteeme. Prioriteediks on puit-, plast-, toidu-, paberi- ja metallitööstuse ettevõtted. Meie ettevõtte juhtpõhimõte on pakkuda oma klientidele täielikku, tõhusat, usaldusväärset ja ökonoomset seadmetehnoloogiat ühest kohast.
Tootevaliku teiseks fookuseks on SPÄNEXi toodetud hüdraulilised brikettimispressid, mis muudavad tootmisprotsesside käigus tekkiva laastu ja tolmu väärtuslikuks brikettiks.

 

Laastuimurid 1000 – 6000 m³/h:

Oleme spetsialiseerunud väljatõmbesüsteemide osade valmistamisele, nagu näiteks filtrid, torud, flantsid, äärikud ja kõik komponendid, mis on vajalikud terviklikuks väljatõmbesüsteemi loomiseks. Tehniline ja kaubanduslik võrgustik väljatõmbesüsteemide jaoks on laialt levinud ja dünaamiline, pakkudes oma klientidele täielikku tuge süsteemide loomise igal etapil, alates projekteerimisfaasist kuni tootmise ja paigaldamiseni, leides parima ja kõige funktsionaalsema lahenduse. Ettevõte tegutseb turgudel kogu maailmas, pakkudes tooteid, mis hõlmavad erinevaid tootmisvaldkondi. Süsteeme kasutatakse laialdaselt mitmesugustes tootmisvaldkondades, sealhulgas masina-ja puidutehastes.

Võta ühendust