Töötlus­keskused

HUNDEGGER

Ettevõte, mille peakontor asub Baieri linnas Hawangenis, asutati 1978. aastal. Tänu uuendusmeelsuse jõule, kliendile keskendudes ja suurepärasele teenindusele, on arenenud CNC-juhitavate töötluskeskuste tootja.
Hundegger on aastaid olnud CNC-juhitavate töötluskeskuste valdkonnas maailmaturu liider, kelle turuosa on üle 90 protsendi.
Universaalseid, paindlikke masinaid kasutatakse kõigis puitkonstruktsioonide sektorites alates puusepatöödest, lepingulistest tisleritöödest, puitkarkasside ehitamisest, palkmajade ehitamisest, moodulmajade ehitamisest, liimpuidust tisleritest kuni mänguväljakute tootmiseni.

AUERTECH

Palkehitisel on väärtus ning see on traditsioon! Auertech kui masinate tootja täiendab seda traditsiooni uusima tehnoloogiaga.
Tänu aastatepikkusele kogemusele ja pidevatele uuendustele on Auertech-i tehnoloogia palkmaja komponentide tõhusaks ühendamiseks tipptehnoloogia.
Paljud ettevõtted usaldavad seda juba ja kasutavad Auertech-i seadmeid edukalt.
Auertech-i klientideks on tuntud ettevõtted Eestis ja maailmas alates aia- ja vabaajamajade tootjast kuni korterelamute tootjateni.

SOUKUP

Tšehhi Vabariigis asuv SOUKUP Woodworking Machinery on pereettevõte, mis on keskendunud puitakende ja puitkarkassmajade masinate tootmisele. Peaaegu 30-aastase kogemusega kogu maailmas pakub SOUKUP klientidele kohandatud usaldusväärseid lahendusi.

Võta ühendust