Saed

STROMAB :

Stromab on seisnud töökindluse eest alates 1965. aastast.
Usume, et see sõna väljendab kõige paremini filosoofiat, mis on olnud meie toodete taga üle 50 tegutsemisaasta, mille jooksul oleme jäänud truuks meie ettevõtte asutaja Luciano Bertesi-le. Üle 5000 m2 suuruse pindala, 40 töötaja ja pidevalt uuendatud ja laieneva tootevalikuga on Stromab teinud endale märkimisväärse nime kui üks dünaamilisemaid ettevõtteid puidutöötlemismasinate sektoris. Igal aastal saadame välja rohkem kui 450 masinat oma klientide täielikuks rahuloluks. Soovime tänada kõiki neid, kes jätkuvalt usuvad meie toodetesse ja meie väärtustesse. Kasutades uusimaid tootmissüsteeme, kontrollib Stromab oma masinate tootmistsüklit alates projekteerimisest kuni prototüüpide valmistamise, mehaanilise töötlemise, värvimise, kokkupaneku ja katsetamiseni. Meie integreeritud tootmissüsteem võimaldab meil tagada oma toodete usaldusväärsuse.

CENTAURO :

Centauro on perefirma, mis asutati 1946. aastal perekonna varasemast tööstuspõhisest kogemusest, mis sai alguse 1930. aastatel. Centauro sai maailmakuulsaks nimeks lintsaagide tootmise poolest. 70ndatel aastatel laienes tootevalik käsitsi ja hüdrauliliste treipingide mudelitega ning hiljem CNC-tööpinkidega. Erinevalt teistest tootjatest otsustas Centauro 80ndatel aastatel säilitada ja arendada oma tootmisprotsessi haldamiseks ettevõttesiseselt oma TEHAST. Samadel aastatel rikastati tootevalikut lintsaagede, treipinkide ja tapimasinatega. 500 edasimüüja kaudu, kellega on loodud tulemuslikud koostöösuhted, on Centauro esindatud üle kogu maailma. TEHAS on jätkanud investeeringuid ja toodab praegu üle 90% toodangust klientidele.

TigerStop :

Vaikse ookeani loodeosas asuvas pisikeses garaažis hakkasime projekteerima masinat, mis teeks iga tootmisettevõtte kiireks ja täpseks, alati. Ehitasime oma ettevõtte jätkusuutlikult, kohalike töötajate ja kohalike tarnijatega ning valmistasime kõik oma tehases Vancouveris (WA). 25 aastat hiljem oleme ikka veel siin. Oleme müünud üle 45 000 TigerStopsi üle kogu maailma, kuid meie missioon on jäänud täpselt samaks – aidata teistel tootjatel vähendada kulu, et ka nemad saaksid kasvada ja toetada oma kohalikku piirkonda.

Võta ühendust