SEADMETE VALIK

 

Töökindlad seadmed masinatootjalt Soukup

  • tisleritöökojad
  • 10-20 akent vahetuses
  • 30-50 akent vahetuses

 

Võta ühendust

Kirjeldus

Soukupi meeskond on alates 1996. aastast tegelenud akende valmistamise masinate väljatöötamise ja tootmisega. Algusest peale keskenduti väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, pakkudes välja nende individuaalsetele vajadustele vastavaid lahendusi. Soukup keskendunud erinevatele projektidele või keerukale paketile, mis sisaldab masinaid, tööriistalahendustega aknaprojekte ja operatsioonitarkvara.

Väike tisleritoodete töökoda
Tapimasin TEMAC  loob koos olemasoleva nelikanthöövliga suurepärase komplekti akende ja uste väikesemahuliseks tootmiseks.

Akende tootja 10-20 akent vahetuses
Töötlemiskeskus CRAFTER koos Soukup WinCreatori tarkvaraga ühendatud puurimis- ja freesimismasinaga VERSA on lahendus kallutatavate ja pööratavate akende valmistamiseks. CRAFTER UK individuaalne mudel võimaldab valmistada lükandaknaid ja tüüpilisi inglise stiilis avatäiteid.

Akende tootja 30-50 akent vahetuses
CNC-töötlemiskeskus WIZARD koos puurimis- ja freesimismasinaga DRILLEX on mõeldud akende ja uste täismahu saavutamiseks. Juhul kui valite ka SPECTRA, on ka kaared või ebakorrapärased tooted tõhusalt toodetavad. Masinakomplekt võib täiendada CROSSLINE 500 automaatse järkamise saega.

Akende ja uste eritellimusel tootmine
Juhul, kui Teil on SPECTRA masin on Teil suurepärane lahendus akende ja uste eritellimuste täitmiseks. Masina paindlikkus, ristkülikukujuliste, ebaregulaarsete või kumerate akende ja uste tootmine on just mõeldud antud seadmele, antud masin pakub ideaalset lahendust väikeettevõtetele ilma igasuguse täiendava aknatehnoloogiata.

Tootmistarkvara
Kogu süsteem on soovitatav siduda kolmanda osapoole tarkvaraga nagu Klaes, Joinery soft, RA Workshop, Kosmosoft jne. Kogu tarkvara hõlmab täielikku suhtlemist klientidega, pakkumiste ettevalmistamist, materjali, klaasi, riistvara tellimist ning valmistab ette ka tootmisandmed mehaaniliseks töötlemiseks.

Juhul, kui Teil pole sellist lahendust, saate kasutada Soukupi tarkvara WinCreator.

WinCreator

Originaalne tarkvara akende arvutamiseks aknamallidest.

Tarkvara on installitud kontorisse ja ühendatud selliste masinatega nagu Crafter, Wizard, Versa, Drillex, Crossline. Programm on mõeldud kasutajatele, kes ei kavatse professionaalset tarkvara hankida. WinCreator võimaldab töötada erinevat tüüpi akende ja ustega.