Meie seadmed

InGeland OÜ tegevusvaldkondadeks on tööstuslike puidutööseadmete müük ja hooldus. Meie eesmärgiks on leida igale kliendile sobivaim tehnoloogiline lahendus. Pikaaegne kogemus puidu töötlemise vallas annab selleks suurepärase võimaluse. InGeland OÜ on mitmete juhtivate Euroopa masinatootjate ametlik edasimüüja Eestis.

Võta ühendust

Töötlus­keskused

HUNDEGGER

Ettevõte, mille peakontor asub Baieri linnas Hawangenis, asutati 1978. aastal. Tänu uuendusmeelsuse jõule, kliendile keskendudes ja suurepärasele teenindusele, on arenenud CNC-juhitavate töötluskeskuste tootja. Hundegger on aastaid olnud CNC-juhitavate töötluskeskuste valdkonnas maailmaturu liider, kelle turuosa on üle 90 protsendi. Universaalseid, paindlikke masinaid kasutatakse kõigis puitkonstruktsioonide sektorites alates puusepatöödest, lepingulistest tisleritöödest, puitkarkasside ehitamisest, palkmajade ehitamisest, moodulmajade ehitamisest, liimpuidust tisleritest kuni mänguväljakute tootmiseni.

AUERTECH

Palkehitisel on väärtus ning see on traditsioon! Auertech kui masinate tootja täiendab seda traditsiooni uusima tehnoloogiaga. Tänu aastatepikkusele kogemusele ja pidevatele uuendustele on Auertech-i tehnoloogia palkmaja komponentide tõhusaks ühendamiseks tipptehnoloogia. Paljud ettevõtted usaldavad seda juba ja kasutavad Auertech-i seadmeid edukalt. Auertech-i klientideks on tuntud ettevõtted Eestis ja maailmas alates aia- ja vabaajamajade tootjast kuni korterelamute tootjateni.

SOUKUP

Tšehhi Vabariigis asuv SOUKUP Woodworking Machinery on pereettevõte, mis on keskendunud puitakende ja puitkarkassmajade masinate tootmisele. Peaaegu 30-aastase kogemusega kogu maailmas pakub SOUKUP klientidele kohandatud usaldusväärseid lahendusi.

Vaata lähemalt

Saed

STROMAB :

Stromab on seisnud töökindluse eest alates 1965. aastast. Usume, et see sõna väljendab kõige paremini filosoofiat, mis on olnud meie toodete taga üle 50 tegutsemisaasta, mille jooksul oleme jäänud truuks meie ettevõtte asutaja Luciano Bertesi-le. Üle 5000 m2 suuruse pindala, 40 töötaja ja pidevalt uuendatud ja laieneva tootevalikuga on Stromab teinud endale märkimisväärse nime kui üks dünaamilisemaid ettevõtteid puidutöötlemismasinate sektoris. Igal aastal saadame välja rohkem kui 450 masinat oma klientide täielikuks rahuloluks. Soovime tänada kõiki neid, kes jätkuvalt usuvad meie toodetesse ja meie väärtustesse. Kasutades uusimaid tootmissüsteeme, kontrollib Stromab oma masinate tootmistsüklit alates projekteerimisest kuni prototüüpide valmistamise, mehaanilise töötlemise, värvimise, kokkupaneku ja katsetamiseni. Meie integreeritud tootmissüsteem võimaldab meil tagada oma toodete usaldusväärsuse.

CENTAURO :

Centauro on perefirma, mis asutati 1946. aastal perekonna varasemast tööstuspõhisest kogemusest, mis sai alguse 1930. aastatel. Centauro sai maailmakuulsaks nimeks lintsaagide tootmise poolest. 70ndatel aastatel laienes tootevalik käsitsi ja hüdrauliliste treipingide mudelitega ning hiljem CNC-tööpinkidega. Erinevalt teistest tootjatest otsustas Centauro 80ndatel aastatel säilitada ja arendada oma tootmisprotsessi haldamiseks ettevõttesiseselt oma TEHAST. Samadel aastatel rikastati tootevalikut lintsaagede, treipinkide ja tapimasinatega. 500 edasimüüja kaudu, kellega on loodud tulemuslikud koostöösuhted, on Centauro esindatud üle kogu maailma. TEHAS on jätkanud investeeringuid ja toodab praegu üle 90% toodangust klientidele.

TigerStop :

Vaikse ookeani loodeosas asuvas pisikeses garaažis hakkasime projekteerima masinat, mis teeks iga tootmisettevõtte kiireks ja täpseks, alati. Ehitasime oma ettevõtte jätkusuutlikult, kohalike töötajate ja kohalike tarnijatega ning valmistasime kõik oma tehases Vancouveris (WA). 25 aastat hiljem oleme ikka veel siin. Oleme müünud üle 45 000 TigerStopsi üle kogu maailma, kuid meie missioon on jäänud täpselt samaks - aidata teistel tootjatel vähendada kulu, et ka nemad saaksid kasvada ja toetada oma kohalikku piirkonda.

Vaata lähemalt

Jäätme­käitlus

SPÄNEX: SPÄNEX on juba üle 60 aasta tootnud ja müünud erinevatele kaubandus- ja tööstusettevõtetele mõeldud aspiratsioonisüsteeme. Prioriteediks on puit-, plast-, toidu-, paberi- ja metallitööstuse ettevõtted. Meie ettevõtte juhtpõhimõte on pakkuda oma klientidele täielikku, tõhusat, usaldusväärset ja ökonoomset seadmetehnoloogiat ühest kohast. Tootevaliku teiseks fookuseks on SPÄNEXi toodetud hüdraulilised brikettimispressid, mis muudavad tootmisprotsesside käigus tekkiva laastu ja tolmu väärtuslikuks brikettiks.   Laastuimurid 1000 – 6000 m³/h: Oleme spetsialiseerunud väljatõmbesüsteemide osade valmistamisele, nagu näiteks filtrid, torud, flantsid, äärikud ja kõik komponendid, mis on vajalikud terviklikuks väljatõmbesüsteemi loomiseks. Tehniline ja kaubanduslik võrgustik väljatõmbesüsteemide jaoks on laialt levinud ja dünaamiline, pakkudes oma klientidele täielikku tuge süsteemide loomise igal etapil, alates projekteerimisfaasist kuni tootmise ja paigaldamiseni, leides parima ja kõige funktsionaalsema lahenduse. Ettevõte tegutseb turgudel kogu maailmas, pakkudes tooteid, mis hõlmavad erinevaid tootmisvaldkondi. Süsteeme kasutatakse laialdaselt mitmesugustes tootmisvaldkondades, sealhulgas masina-ja puidutehastes.

Vaata lähemalt

Sõrmjätk

HOWIAL on kogu maailmas tuntud oma kompaktsete sõrmjätkamismasinate tootmise poolest. Howiali silmapaistev visuaalse loogika kasutajaliides sisaldab uusimat tehnoloogiat, et tagada optimeeritud tööprotsess. Howiali patenteeritud FLYBACKi kompaktne sõrmjätkamismasin on põhjalikult välja töötatud nii, et see vastaks teie standarditele uuendusliku tehnoloogia kombinatsiooni kaudu ning energiatõhusus sobitatakse teie seadistuste ja vajadustega. HOWIAL garanteerib Saksa töökindluse ja kvaliteedi. Kõik meie tooted on valmistatud vastavalt Euroopa normidele ja Saksa standarditele.

Vaata lähemalt